BAŞLIKLI SMS

Başlıklı SMS gönderme, işletmelerin hedef kitleleri ile haberleşmesinde büyük kolaylık sağlayan bir sistemdir. Paket halinde satın alınan toplu mesajlar ile kullanıcılar, istedikleri an istedikleri hedef kitlesi ile haberleşebilirler.

Göndericinin adı anlamına gelen başlıklı mesaj ile, iki taraf daha güvenilir şekilde haberleşebilmektedir. Günümüzde işletmeler , alıcıların nereden ve kimden geldiği belli olmayan mesajlara itibar etmemesinden dolayı, başlıklı mesaj göndermeyi tercih etmektedir.   Kurumsal Markanız , Ürününüz , İnternet siteniz , Şirket Adınız veya kendi adınızı Başlık olarak kullanabilir , hedef kitlenizin dikkatini çekip , iletişim kurabilirsiniz . 

Başlıklı SMS gönderim şart ve hususlar Bilgi Teknoloji Kurumu tarafından düzenlenmiş ve kurallar altına alınmıştır. Bu husustaki kuralları belirtilen linki tıklayarak inceleyebilirsiniz. Tescom SMS , Başlıklı SMS Gönderimleriniz için gerekli olan Güvenli Tüm teknolojik sistemlere ve yazılımlara sahiptir. 

Tescom SMS paneli ile hedef kitlenize kendi kurumsal başlıklarınız ile kolayca gönderimler yapabilirsiniz. Üstelik mevcutta kendi uygulamalarınızı kullanıyorsanız da size en uygun API çözümleriyle kolayca SMS göndermenize olanak sağlanır.BAŞLIKLI TESCOM SMS FAYDALARI


Kurumsal Bilgilendirme

Kampanya - Promosyon İlanı

Özel Gün Tebrikleri

Sipariş Takip

Genel Duyurular

Kargo Takip

Ürün-Hizmet Duyurusu

Reklam-Tanıtım

Onay Bilgisi

Borç Hatırlatma

Öğrenci-Veli Bilgilendirme

Hasta-Çalışan Bilgilendirme

Paylaş