HAKKIMIZDA

TESKOM TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ YENİ NESİL İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Tescom Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri ; müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak , işyerleri verimini artıracak , Modern - Yeni Nesil İletişim Sistemleri ile bütünleşmesini sağlamak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur .

Kurulduğu günden itibaren müşteri ve çözüm odaklı anlayışı ; yenilikçi , hızlı ve esnek çözümleme yeteneği ile sektöründe kendini kanıtlamış ve Bilgi Teknolojileri Kurumundan (BTK) 2012 yılında Sabit Telefon Hizmeti Operatör Yetkili İşletmeci belgesi almaya hak kazanmıştır.

Tescom Telekom , Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından lisanslı olarak sabit telefon hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiş, STH (Sabit Telefon Lisansı) ile çalışan Lisanslı Telekom operatörüdür. Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ; şehiriçi, şehirlerarası ve/veya uluslararası telefon hizmeti sunulabilmesi için BTK Kurumu tarafından telekomünikasyon operatörlerine verilen bir lisanstır. STH lisansı sahibi olmayan bir firma ; şehir içi, şehirlerarası, GSM ve/veya uluslararası görüşme yapılmasına olanak tanıyan telekomünikasyon hizmeti veremez .

Tescom Telekom , Toplu Mesajlaşma - Profesyonel SMS ve Sesli Mesaj Hizmeti Yetkili Sağlayıcısıdır. Bunun yanında VOIP (İnternet Üzerinden Sesli Görüşme Teknolojisi ) Teknolojilerini kullanarak tüm dünya üzerinde ; operatörler ile kesintisiz ve yüksek kalitede ses hizmeti vermektedir. İşletmeler için % 75 oranında ekonomi sağlayan ve yatırım maliyeti olmayan Sabit Telefon Hizmeti , PBX Santral - Sanal Santral Hizmetleri , Çağrı Merkezi Çözümleri , Dijital Faks ve Sesli Mesaj Hizmetleri de profesyonel olarak sunduğumuz çözümler arasındadır.

Tescom Telekom olarak , sektöründeki en güncel teknolojileri kullanarak , yüksek kalite ve uygun maliyet politikası ile , ihtiyacınız olan tüm iletişim çözümlerini ; hepsi bir arada sizlere sunmanın gururunu taşıyoruz.

Paylaş