KURUMSAL TECRÜBE

Farklı iş modellerine göre Toplu SMS ’in kullanım amacı veya şekilleri farklılık gösterebilir. Her sektör kendince toplu SMS servislerinden farklı amaçlar için yararlanabilir. Pazarlama - promosyonla ilgili mesajlar , İlham - motivasyon mesajları , Yenilikler – güncellemeler , Önemli ve acil duyurular , Videolara, web sitelerine ve diğer bağlantılara ilgi çekmek, tıklama elde etmek için en etkili iletişim sistemi olan Toplu SMS de ; Tescom SMS olarak bir çok farklı sektörde kurumsal tecrübelerimiz bulunmaktadır.Kurumsal -Ticari Tecrübe

Marka , Ürün ve hizmetleri ile alakalı bilgi , duyuru , tanıtım ve reklam yapmak isteyen ticari firmalar için Toplu SMS Sistemi en efektif araçlardan biridir. Tescom SMS , 1.000 adetin üzerinde bir sayıda kurumsal firmaya bu şekilde hizmet ve çözümü kesintisiz sağlamaktadır.

Kamu Tecrübesi

Bilgilendirme ve duyuru sistemlerini etkin şekilde Toplu SMS ile kullanan Kamu Sektörü , Tescom SMS in aktif tecrübeye sahip olduğu sektörlerden biridir. Resmi kurumlar , Hastahaneler , eğitim kuruluşları ve devletin finans kuruluşları gibi kurumlarına aktif olarak hizmet verilmektedir.

Turizm Sektörü Tecrübesi

Tatil , Otel , Seyahat , uçak bileti gibi canlı tanıtım ve duyuru gerektiren Turizm sektörü Tescom SMS’in en efektif ve etkin tecrübeye sahip olduğu alanlardan biridir. Yüzlerce turizm ajansı , turizm web siteleri ve oteller ile Tescom SMS ihtiyaçlara esnek ve profesyonel çözümler sağlamaktadır.

Eğitim Sektörü Tecrübesi

Öğrenci , veli bilgilendirme sistemi , sınav bilgilendirme gibi işlemler ile Toplu SMS’i en yoğun kullanan sektörlerden biri de eğitim sektörüdür. Portfoyünde bulunan bir çok eğitim kurumu tecrübesi ile Tescom SMS beklentilerinize en iyi şekilde karşılık verebilecek yeteneğe sahiptir.

Finans Sektörü Tecrübesi

Yatırım takibi yapan kurumlar , banka ve faktoring firmaları , borsa ve finans kuruluşları ; yatırımcı , hissedar ve müşterilerini bilgilendirme , duyuru ve ilan amaçlı olarak Toplu SMS sistemini etki kullanmaktadırlar. Tescom SMS bu sektörde etkin ve yeterli tecrübe ve referansa sahiptir.

Sağlık Sektörü Tecrübesi

Hasta randevu bilgilendirme , durum değişiklikleri , doktor durum bilgisi gibi önemli bilgilendirme ve duyurular sağlık kuruluşları için önem arz etmektedir. Tescom SMS ; doğru , zamanında ve güvenilir sistemi ile sağlık sektörüne ait bir çok tecrübeyi barındırmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Hukuk Sektörü Tecrübesi

Artık bir çok hukuk firması irtibat kurmayı gerektiren durumlarda yasal bilgilendirmenin yanında , Toplu SMS sistemini efektif bilgilendirme sistemi olarak görmekte ve kullanmaktadırlar. Tescom SMS bir çok hukuk firmasına hizmet vermekte ve SMS yanında arama ve takip çözüm sistemleri de sunmaktadır.

Sigorta Sektörü Tecrübesi

Sigorta şirketleri ve acentaların müşterilerine göndermiş oldukları , sigorta tarih ve süre bildirimleri , ilgili müşterilere en etkili şekilde SMS sistemi ile ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda avantajlı zaman dilimlerinde kampanya ve promosyonlar için Tescom SMS sistem ve çözümleri ile sigorta sektörü beğenisine sunulmaktadır.

Çağrı Merkezi Tecrübesi

Kampanya , tanıtım , duyuru , bilgilendirme gibi ihtiyaçlar için izinli müşteri kitleleri ile iletişim kuran bir çok Çağrı Merkezi Tescom SMS ‘i aktif şekilde kullanmaktadırlar . Aynı zamanda kullanıcı bazında arama , çağrı takip gibi sistemler de hizmete sunulmaktadır.

Sivil Toplum Kuruluşları Tecrübesi

Toplumsal dayanışma ve yardımlaşmayı kendine rehber edinmiş bir çok Sivil Toplum Kuruluşları , bünyelerinde barındırdıkları izinli yardımsever kitleler ile Tescom SMS aracılığı ile iletişim kurarak ; Toplu SMS duyuruları ile ihtiyaç sahipleri için gerekli organizasyon bilgilendirmesini yapmaktadırlar.

Bayii-Ajans Tecrübesi

Portfoyünde müşteri grubu bulunan bir çok bayii ve ajans şirketleri , Tescom SMS indirimli toplu satış imkanlarından faydalanarak , müşterilerine Toplu SMS hizmetini entegrasyon sayesinde kendi sistemleri ile sağlamaktadırlar. Tescom SMS bu sektörde de kendini kanıtlamış ve aktif durumdadır.

Online Ticaret Tecrübesi

Satış öncesi kampanya- promosyon duyuruları , sipariş – satış sonrası bilgilendirme ve takip gibi önem arz eden bilgilendirme sistemleri online ticaret için vaz geçilmez duruma sahiptir. Tescom SMS bu konuda esnek , uygun maliyetli çözümleri ile bir çok online e-ticaret sitesine yüksek performans ile hizme vermektedir.

Paylaş