AVANTAJLAR

Yeni Nesil İletişim Teknolojilerine Sahip TESCOM TELEKOM AVANTAJLARI


LİSANSLI TELEKOM OPERATÖRÜ

Tescom Telekom , Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından lisanslı olarak sabit telefon hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiş, STH (Sabit Telefon Lisansı) ile çalışan Lisanslı Telekom operatörüdür. Yetkili bir Toplu SMS sağlayıcısı olan Tescom SMS ile ; yasal , onaylı , güvenli ve kurumsal Toplu SMS göndermenin ayrıcalık ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. 

YÜKSEK TEKNOLOJİ

Tescom SMS , İletişim Teknolojileri sektöründe en güncel yazılım , teknoloji ve sistemleri kullanmaktadır . Kendi sektöründeki en üst seviye teknoloji ve donanımlar kullanılarak ; profesyonel , hızlı , kesintiz çözümler ; online raporlama , entegrasyon desteği , özgürce kullanabileceğiniz online yönetim panelleri sunulmaktadır.

SÜREKLİ GELİŞİM

Sürekli yenilenen, dinamik Telekom ve İletişim teknolojileri ; yeni ürün ve çözümler , ülkemiz teknolojisini en üst seviyede tutma hedefi olan BTK gereksinimleri Tescom Telekom tarafında ilgiyle takip edilmekte , sistemlerimiz sürekli yenilenip daha üst seviyeye güncellenmekte , bu sayede İş Ortaklarımıza sunulan hizmet en güncel ve en üst seviyede tutulmaktadır.

TÜMLEŞİK ÇÖZÜMLER

Bir Telekom Operatörünün sunduğu tüm hizmet - çözümlerinden daha fazlasını Tescom Telekom’da bulabilirsiniz. Sabit telefon hizmeti , Toplu Sms hizmeti , IP Santral veya Bulut (sanal) Santral Çözümleri , Çağrı Merkezi çözümleri ve tamamlayıcı tüm yazılımlar ; ilgili donanımlar ve bunlara ait tüm hizmetleri farklı bir firmaya ihtiyaç duymaksızın Tescom Telekom üzerinden tedarik edebilirsiniz. Ayrıca ilişkili teknolojiler olan Güvenlik ve Çözümleri de sunulan hizmetler arasındadır.

ETKİLİ TASARRUF

Yeni Nesil İletişim Teknolojileri imkanlarından en üst seviyede faydanıp , aynı zamanda kurumuzun iletişim işletme masraflarını minumum seviyede tutabilirsiniz. Tescom SMS kurumunuza özel fiyat ve çözümleri sayesinde , kurumunuzun ve markanızı TOPLU SMS ile kitlelere duyurarak yüksek oranda tasarruf sağlayabilirsiniz

HEPSİ BİR ARADA FATURA

Ses Hizmeti (Voip ) , Fiziksel veya Sanal Santral Çözümleri , ilgili CRM yazılımları , Toplu SMS , İzleme Yazılımı hizmetlerini tek bir kurumdan , tek bir fatura ile alarak ; hem işletme hem de bilgi sistemleri açısından büyük bir kolaylık sağlayabilir , çözümlerinizin tamamını profesyonel ve güvenilir bir kurumdan alıp , tek bir fatura ile çözmenin rahatlığını yaşarsınız.

GÜVENLİK

Tescom SMS kendi sektöründeki en üst seviye güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Teknolojiler ve sistemler , ileti güvenliğiniz , SSL sertifikalı ödeme kanallarınız , sunucu ve datacenter’lar ; genel ve coğrafi olarak aktif - yedekli olarak konumlanmış , almış olduğunuz hizmetin kesintisiz ve problemsiz olması adına ihtiyaç olandan daha fazlasıyla tüm güvenlik protokolleri Tescom SMS tarafından oluşturulmuştur.

PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI

Yönetim , Satış , Destek Mühendisleri ve diğer tüm Tescom SMS ekibi ; İş Ortaklarını bütün bir aile olarak görür ve bu çerçevede hizmet sunmaya gayret gösterir. Sizi anlıyor , sizin gibi düşünüyor , empati yapıyor ve tamamen İş Ortaklarımız Odaklı hizmet ve çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. İletişim ve destek portallarımız ihtiyaçlarınızın tamamını etkili bir şekilde gidermek üzere tasarlanmıştır.

Paylaş